Reklama Google AdWords

Stawiamy firmy na nogi

Nasza firma od początku swojej działalności czyli od 2010 roku prowadzi kampanie AdWords dla swoich klientów. W tym czasie zdążyliśmy wykonać setki kampani i wydać ogromne pieniądze naszych klientów.

Fakt, że jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, świadczy, że spełniliśmy szereg stawianych przed nami wymagań tj. mamy odpowiednią skuteczność naszych kampanii, obrót na poziomie mimium kilkanaście tysięcy zł miesięcznie oraz posiadamy stosowne certyfikaty.

Prowadzimy kampanie swoich klientów z dużą dbałością o konwersję, bo nie sztuką jest mieć dużo kliknięć a zero zapytań.

Zleć nam prowadzenie kampanii swojej firmy, a przekonasz się, że można wydawać mało a mieć z tego wiele.

Do każdej nowej kampanii dorzucamy kupon Google o wartości 250zł.

Komentarze

 • Wykonałem stronę w firmie już kilka lat temu. Od tamtego czasu współpracuję na stałe z firmą Charasim.com, nie tylko odnośnie aktualizacji strony ale i obsługi poczty czy kampanii internetowych. Cieszę się, że mam wszystkie usługi w jednym miejscu.

  Piotr Piwowarczyk

  Miles Sp. z.o.o

 • Bardzo miła obsługa. Pan Dominik przyjechał do mnie w dogodnym terminie, dokonaliśmy wszystkich formalności. Przekazałem mu materiały i wytyczne odnośnie strony i dosłownie kilka dni później miałem gotowy projekt, który mi się bardzo spodobał. Polecam!

  Michał Kresimon

  Kresix Sp. z.o.o.

 • Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej firmy. Strona wykonana szybko i profesjonalnie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Spróbowałem także kampanii AdWords i pozycjonowania. Polecam!

  Łukasz Szczerba

  szczerbaoptyka.pl

KontaktKlienci